0HEV040.SXBD2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE HEV LC 250VAC 40A BOLTDOWN
Φύλλα δεδομένων: 0HEV040.SXBD2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0HEV040.SXBD2
Αριθμός εξαρτήματος 0HEV040.SXBD2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE HEV LC 250VAC 40A BOLTDOWN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3222 pcs Φύλλο δεδομένων 0HEV040.SXBD2.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 425V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.469" Dia x 2.559" L (11.90mm x 65.00mm)
Σειρά HEV Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Αλλα ονόματα HEV040.SXBD2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 1495 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Fuse Τύπος Automotive DC κρύο αντίσταση 1.3 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 40A Χρώμα Orange