0HEV030.SXBD
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE HEV LC 450VDC 30A BOLTDOWN
Φύλλα δεδομένων: 0HEV030.SXBD.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0HEV030.SXBD
Αριθμός εξαρτήματος 0HEV030.SXBD Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE HEV LC 450VDC 30A BOLTDOWN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4084 pcs Φύλλο δεδομένων 0HEV030.SXBD.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 450V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.469" Dia x 2.559" L (11.90mm x 65.00mm)
Σειρά HEV Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Αλλα ονόματα HEV030.SXBD Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 993 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Fuse Τύπος Automotive DC κρύο αντίσταση 2.7 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 30A Χρώμα Green
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 10kA εγκρίσεις -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0HEV030.SXBDY
0HEV030.SXBDY
Περιγραφή: FUSE AUTO 30A 450VDC BLADE