0HEV015.SXC
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE HEV LC 450VDC 15A CARTRIDGE
Φύλλα δεδομένων: 0HEV015.SXC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0HEV015.SXC
Αριθμός εξαρτήματος 0HEV015.SXC Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE HEV LC 450VDC 15A CARTRIDGE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4039 pcs Φύλλο δεδομένων 0HEV015.SXC.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 450V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.469" Dia x 1.532" L (11.90mm x 38.90mm)
Σειρά HEV Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard
Αλλα ονόματα HEV015.SXC Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 133 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Fuse Τύπος Cartridge, Glass DC κρύο αντίσταση 7.9 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 15A Χρώμα -