0FLQ025.HXR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0FLQ025.HXR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 25A 500VAC 5AG
Φύλλα δεδομένων: 0FLQ025.HXR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0FLQ025.HXR
Αριθμός εξαρτήματος 0FLQ025.HXR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 25A 500VAC 5AG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5932 pcs Φύλλο δεδομένων 0FLQ025.HXR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 500V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
Σειρά FLQ Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5AG, 10mm x 38.1mm w/PC Pins
Αλλα ονόματα FLQ 25A-R
FLQ025.HXR
Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Fuse Τύπος Cartridge, Glass DC κρύο αντίσταση 0.00292 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 25A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 10kA εγκρίσεις CSA, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0FLQ02.5HXR
0FLQ02.5HXR
Σε απόθεμα: 5606 pcs
Κατεβάστε: 0FLQ02.5HXR.pdf
RFQ
0FLQ03.5T
0FLQ03.5T
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 3.5A 500VAC/300VDC
Σε απόθεμα: 5333 pcs
Κατεβάστε: 0FLQ03.5T.pdf
RFQ
0FLQ02.5H
0FLQ02.5H
Περιγραφή: FUSE CERAMIC 2.5A 500VAC/300VDC