0FLQ.500HXR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0FLQ.500HXR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 500MA 500VAC 5AG
Φύλλα δεδομένων: 0FLQ.500HXR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0FLQ.500HXR
Αριθμός εξαρτήματος 0FLQ.500HXR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 500MA 500VAC 5AG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5624 pcs Φύλλο δεδομένων 0FLQ.500HXR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 500V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
Σειρά FLQ Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5AG, 10mm x 38.1mm
Αλλα ονόματα FLQ 1/2A-R
FLQ.500HXR
Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Fuse Τύπος Cartridge, Glass DC κρύο αντίσταση 2.76 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 500mA Χρώμα -