0ATO025.VPGLO
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE AUTO 25A 32VAC/VDC BLADE
Φύλλα δεδομένων: 1.0ATO025.VPGLO.pdf2.0ATO025.VPGLO.pdf3.0ATO025.VPGLO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0ATO025.VPGLO
Αριθμός εξαρτήματος 0ATO025.VPGLO Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE AUTO 25A 32VAC/VDC BLADE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Τάση Αξιολόγηση - AC 32V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.750" L x 0.200" W x 0.480" H (19.05mm x 5.08mm x 12.19mm) Σειρά ATO®
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Blade, ATO/ATC Αλλα ονόματα 0ATO025.VPGLO-ND
ATO025.VPGLO
ATO025VPGLO
ATO25VPGLO
F10803
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Fuse Τύπος Automotive
τρέχουσα Αξιολόγηση 25A Χρώμα Clear