0AGC01.5VXPK
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0AGC01.5VXPK Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 1.5A 32VAC/VDC 5PK BX
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0AGC01.5VXPK
Αριθμός εξαρτήματος 0AGC01.5VXPK Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 1.5A 32VAC/VDC 5PK BX Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5623 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Τάση Αξιολόγηση - AC 32V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Σειρά AGC
Χρόνος απόκρισης - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Αλλα ονόματα AGC01.5VXPK
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Fuse Τύπος Cartridge, Glass τρέχουσα Αξιολόγηση 1.5A