089107.5NXWS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
089107.5NXWS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE AUTO 7.5A 58VDC BLADE MINI
Φύλλα δεδομένων: 089107.5NXWS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 089107.5NXWS
Αριθμός εξαρτήματος 089107.5NXWS Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE AUTO 7.5A 58VDC BLADE MINI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 392554 pcs Φύλλο δεδομένων 089107.5NXWS.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 58V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.429" L x 0.150" W x 0.344" H (10.90mm x 3.81mm x 8.73mm)
Σειρά MINI® 891 Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Blade, Miniature (Low Profile)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 53
Fuse Τύπος Automotive DC κρύο αντίσταση 10.65 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Χρώμα Brown
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 1kA εγκρίσεις -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0891900.NXWS
0891900.NXWS
Περιγραφή: SHUNT LP MINI 58V WIDE BLADE AG