0881100.UR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0881100.UR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MOUNT 100A 75VDC
Φύλλα δεδομένων: 0881100.UR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0881100.UR
Αριθμός εξαρτήματος 0881100.UR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BOARD MOUNT 100A 75VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7467 pcs Φύλλο δεδομένων 0881100.UR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 75V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" L x 0.441" W x 0.268" H (10.00mm x 11.20mm x 6.80mm)
Σειρά 881 Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, J-Lead
Αλλα ονόματα 0881000.UR
F9973TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 6900 Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
DC κρύο αντίσταση 45 mOhms τρέχουσα Αξιολόγηση 100A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 1.5kA
εγκρίσεις cURus
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
08836
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: UNIVERSAL FUEL INJECTOR CLEANER
Σε απόθεμα: 173 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
0881060.UR
Περιγραφή: FUSE BOARD MOUNT 60A 75VDC
Σε απόθεμα: 26271 pcs
Κατεβάστε: 0881060.UR.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Περιγραφή: CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 3.28'
Σε απόθεμα: 23155 pcs
Κατεβάστε:
Περιγραφή: FUSE BOARD MOUNT 90A 75VDC 2SMD
Κατεβάστε: 0881090.UR.pdf
Περιγραφή: FUSE BOARD MOUNT 80A 75VDC
Κατασκευαστές: Schurter
Περιγραφή: JUMPER WIRE CONNECTION KE/KG
Κατεβάστε: 0881.0077.pdf
Περιγραφή: FUSE BOARD MOUNT 70A 75VDC
08832N
08832N
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: FILE,14",MILL BASTARD,356MM
0885001.DR
0885001.DR
Περιγραφή: FUSE BOARD MNT 1A 500VDC SMT
Κατεβάστε: 0885001.DR.pdf
Κατασκευαστές: Schurter
Κατεβάστε: 0881.0076.pdf
Περιγραφή: FUSE BOARD MNT 2A 500VDC SMT