087502.5MRET1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
087502.5MRET1P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 087502.5MRET1P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 087502.5MRET1P Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 53050 pcs Φύλλο δεδομένων 087502.5MRET1P.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.142" Dia x 0.394" L (3.60mm x 10.00mm)
Σειρά 875 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard (Axial)
Αλλα ονόματα 087502.5ET1P Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 17.85 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic
DC κρύο αντίσταση 0.02246 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A