0875.125MRET1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0875.125MRET1P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERAMIC 125MA 250VAC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 0875.125MRET1P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0875.125MRET1P Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERAMIC 125MA 250VAC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 63453 pcs Φύλλο δεδομένων 0875.125MRET1P.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.142" Dia x 0.394" L (3.60mm x 10.00mm)
Σειρά 875 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard (Axial)
Αλλα ονόματα 0875.125ET1P Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 0.0072 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic
DC κρύο αντίσταση 1.85 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 125mA
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A
εγκρίσεις cULus
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0875.100MXEP
0875.100MXEP
Περιγραφή: FUSE CERAMIC 100MA 250VAC AXIAL
Σε απόθεμα: 70427 pcs
Κατεβάστε: 0875.100MXEP.pdf
RFQ
0875.200MRET1P
0875.200MRET1P
Περιγραφή: FUSE CERAMIC 200MA 250VAC AXIAL
Κατεβάστε: 0875.200MRET1P.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Περιγραφή: 3.96MM BREAKAWAY CUSTOM HDR SR