08680905TXN
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
08680905TXN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος WIRE SEALS FOR 1520003
Φύλλα δεδομένων: 08680905TXN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 08680905TXN
Αριθμός εξαρτήματος 08680905TXN Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Διαθέσιμη ποσότητα 75807 pcs Φύλλο δεδομένων 08680905TXN.pdf
Σειρά - Αλλα ονόματα 08680905TXN-ND
8680905TXN
F11157
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
αξεσουάρ Τύπος Seal, Wire - Splash-Proof
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
08680906TXN
Περιγραφή: WIRE SEALS FOR 152003.
Κατεβάστε:
RFQ
Κατασκευαστές: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Περιγραφή: MOUNTING PLATE FOR SC CONNECTORS
Κατεβάστε: 0868006501.pdf
RFQ
0868AT43B0020E
0868AT43B0020E
Κατασκευαστές: Johanson Technology
Περιγραφή: RF ANT 868MHZ CHIP SOLDER SMD
Κατεβάστε:
Κατεβάστε: 0868006540.pdf
0868AT43A0020E
0868AT43A0020E
Κατεβάστε: 0868AT43A0020E.pdf
0868BM15C0001E
0868BM15C0001E
Περιγραφή: BALUN 863MHZ-873MHZ 0805
Κατεβάστε: 0868BM15C0001E.pdf
08688
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: URETHANE PRIMER DAUBERS 1=500PCS
Σε απόθεμα: 712 pcs
0868BM15G0027E
0868BM15G0027E
Περιγραφή: BALUN 865MHZ-870MHZ 50 0805
Κατεβάστε: 0868BM15G0027E.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών