0805L005/30YR-A
0805L005/30YR-A
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: PTC 30V POLYFUSE SURF MOUNT 0805
Σε απόθεμα: 90924 pcs
Κατεβάστε: 0805L005/30YR-A.pdf
RFQ
0805J6308P20CCR
0805J6308P20CCR
Κατασκευαστές: Knowles Syfer
Περιγραφή: CAP CER 8.2PF 630V C0G/NP0 0805