06773.15MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
06773.15MXEP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 06773.15MXEP.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 06773.15MXEP
Αριθμός εξαρτήματος 06773.15MXEP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 80512 pcs Φύλλο δεδομένων 06773.15MXEP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Σειρά 677 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard (Axial)
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 40.8
Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic DC κρύο αντίσταση 0.02 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.15A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A εγκρίσεις CSA, UL, VDE
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Mill-Max
Περιγραφή: CONN PIN RCPT .015-.025 PRESSFIT
Σε απόθεμα: 90446 pcs
Κατεβάστε: 0678-0-15-01-32-02-10-0.pdf
RFQ
06771.25MXEP
06771.25MXEP
Περιγραφή: FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC AXIAL
Κατεβάστε: 06771.25MXEP.pdf
RFQ
06773.15MXE
06773.15MXE
Κατεβάστε: 06773.15MXE.pdf
Κατασκευαστές: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Περιγραφή: CONN COMPACT FLASH CARD R/A SMD
Κατεβάστε: 0677990007.pdf
06773.15DRT4P
06773.15DRT4P
Κατεβάστε: 06773.15DRT4P.pdf
Κατεβάστε: 06771.25MXE.pdf
Περιγραφή: CONN SD CARD PUSH-PULL R/A SMD
06773.15DRT4
06773.15DRT4
Κατεβάστε: 06773.15DRT4.pdf
06773N
06773N
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: FILE,4",KNIFE SMOOTH,102MM
Κατεβάστε:
Κατεβάστε: 06771.25DRT4P.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών