067702.5MXE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
067702.5MXE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 067702.5MXE.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 067702.5MXE
Αριθμός εξαρτήματος 067702.5MXE Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 97727 pcs Φύλλο δεδομένων 067702.5MXE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Σειρά 677 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard (Axial)
Αλλα ονόματα 0677 02.5 Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 32.5 Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
DC κρύο αντίσταση 0.028 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A