0677.500MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0677.500MXEP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERAMIC 500MA 250VAC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 0677.500MXEP.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0677.500MXEP
Αριθμός εξαρτήματος 0677.500MXEP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERAMIC 500MA 250VAC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 82209 pcs Φύλλο δεδομένων 0677.500MXEP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Σειρά 677 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard (Axial)
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 1.32
Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic DC κρύο αντίσταση 0.31 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 500mA Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A εγκρίσεις CSA, UL, VDE