0677.250MXE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0677.250MXE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERAMIC 250MA 250VAC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 0677.250MXE.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0677.250MXE
Αριθμός εξαρτήματος 0677.250MXE Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERAMIC 250MA 250VAC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 71643 pcs Φύλλο δεδομένων 0677.250MXE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Σειρά 677 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard (Axial)
Αλλα ονόματα 0677.250 Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 0.312 Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
DC κρύο αντίσταση 0.63 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 250mA
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A
εγκρίσεις CSA, UL, VDE
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Mill-Max
Περιγραφή: CONN PIN RCPT
Σε απόθεμα: 81544 pcs
Κατεβάστε: 0677-0-15-80-30-84-10-0.pdf
RFQ
0677.250DRT4P
0677.250DRT4P
Κατεβάστε: 0677.250DRT4P.pdf
RFQ
0677.250MXEP
0677.250MXEP
Κατεβάστε: 0677.250MXEP.pdf
0677.315MXEP
0677.315MXEP
Περιγραφή: FUSE CERAMIC 315MA 250VAC AXIAL
Κατεβάστε: 0677.315MXEP.pdf
Κατασκευαστές: Mill-Max
Περιγραφή: CONN PIN RCPT .015-.025 SOLDER
Κατεβάστε: 0677-0-15-15-30-27-10-0.pdf
0677.250DRT4
0677.250DRT4
Κατεβάστε: 0677.250DRT4.pdf
Κατεβάστε:
Περιγραφή: FUSE CERAMIC 400MA 250VAC AXIAL