06763.15MXE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
06763.15MXE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 06763.15MXE.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 06763.15MXE
Αριθμός εξαρτήματος 06763.15MXE Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 63545 pcs Φύλλο δεδομένων 06763.15MXE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Σειρά 676 Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard (Axial)
Αλλα ονόματα 0676 3.15 Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 8.55 Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
DC κρύο αντίσταση 0.019 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 3.15A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A
εγκρίσεις CCC, CSA, UL, VDE
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Περιγραφή: USB A RCPT SGL RA THRHOLE
Σε απόθεμα: 4229 pcs
Κατεβάστε: 0676430990.pdf
RFQ
Κατεβάστε: 0676430980.pdf
RFQ
Περιγραφή: CONN USB RT ANG RECPT TYPE A BLK
06762-02HB
06762-02HB
Κατασκευαστές: Greenlee Communications
Περιγραφή: HARD HAT LINER EVAPORATIVE COOL
Κατεβάστε: 06762-02HB.pdf
06762-04G
06762-04G
Περιγραφή: BANDANA EVAPORATIVE COOLING
Κατεβάστε: 06762-04G.pdf
06763.15DRT4
06763.15DRT4
Κατεβάστε: 06763.15DRT4.pdf
06763.15DRT4P
06763.15DRT4P
Κατεβάστε: 06763.15DRT4P.pdf
06763.15MXEP
06763.15MXEP
Κατεβάστε: 06763.15MXEP.pdf
06762-02HH
06762-02HH
Περιγραφή: HARD HAT PAD EVAPORATIVE COOL
Κατεβάστε: 06762-02HH.pdf
Περιγραφή: USB A RCPT SGL R/ANG W/O FLG T/H
Περιγραφή: CAP EVAPORATIVE COOLING
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών