067601.6MXE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
067601.6MXE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 067601.6MXE.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 067601.6MXE
Αριθμός εξαρτήματος 067601.6MXE Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 60108 pcs Φύλλο δεδομένων 067601.6MXE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Σειρά 676 Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard (Axial)
Αλλα ονόματα 06760 1.6 Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 1.79 Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
DC κρύο αντίσταση 0.042 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 1.6A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A
εγκρίσεις CCC, CSA, UL, VDE
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
067601.6DRT4
067601.6DRT4
Σε απόθεμα: 68121 pcs
Κατεβάστε: 067601.6DRT4.pdf
RFQ
067601.6MXEP
067601.6MXEP
Κατεβάστε: 067601.6MXEP.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Περιγραφή: CONN SD CARD PUSH-PUSH R/A SMD
Κατεβάστε: 0676008001.pdf
Περιγραφή: FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC AXIAL
Κατεβάστε: 067606.3DRT4.pdf
067602.5MXEP
067602.5MXEP
Περιγραφή: FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC AXIAL