0675.125MXE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0675.125MXE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERAMIC 125MA 250VAC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 0675.125MXE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0675.125MXE
Αριθμός εξαρτήματος 0675.125MXE Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERAMIC 125MA 250VAC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 88763 pcs Φύλλο δεδομένων 0675.125MXE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Σειρά 675 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard (Axial)
Αλλα ονόματα 0675.125 Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 0.0036 Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
DC κρύο αντίσταση 2.975 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 125mA
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A
εγκρίσεις CSA, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0675.100DRT4P
0675.100DRT4P
Περιγραφή: FUSE CERAMIC 100MA 250VAC AXIAL
Σε απόθεμα: 62166 pcs
Κατεβάστε: 0675.100DRT4P.pdf
RFQ
0675.250DRT4
0675.250DRT4
Περιγραφή: FUSE CERAMIC 250MA 250VAC AXIAL
Κατεβάστε: 0675.250DRT4.pdf
RFQ
0675.125MXEP
0675.125MXEP