0674.125MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0674.125MXEP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERAMIC 125MA 250VAC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 0674.125MXEP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0674.125MXEP
Αριθμός εξαρτήματος 0674.125MXEP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERAMIC 125MA 250VAC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 71711 pcs Φύλλο δεδομένων 0674.125MXEP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Σειρά 674 Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard (Axial)
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.00299
Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic DC κρύο αντίσταση 3.854 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 125mA Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A εγκρίσεις CSA, UL