067302.5MXE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
067302.5MXE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 2.5A 250VAC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 067302.5MXE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 067302.5MXE
Αριθμός εξαρτήματος 067302.5MXE Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 2.5A 250VAC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 89876 pcs Φύλλο δεδομένων 067302.5MXE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Σειρά 673 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard (Axial)
Αλλα ονόματα 0673 02.5 Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 9.19 Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
DC κρύο αντίσταση 0.0344 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A
εγκρίσεις CSA, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Περιγραφή: CONN RCPT USB 4POS UPRIGHT PCB
Σε απόθεμα: 74518 pcs
Κατεβάστε: 0673298000.pdf
RFQ
0673010.MXEP
0673010.MXEP
Περιγραφή: FUSE GLASS 10A 250VAC AXIAL
Κατεβάστε: 0673010.MXEP.pdf
RFQ
Περιγραφή: USB A UPRIGHT CONN FLANGE OUT
Κατεβάστε: 0673298020.pdf
0673010.MXE
0673010.MXE
Κατεβάστε: 0673010.MXE.pdf
067302.5MXEP
067302.5MXEP
Κατεβάστε: 067302.5MXEP.pdf
0673010.DRT4
0673010.DRT4
Κατεβάστε: 0673010.DRT4.pdf
067302.5DRT4P
067302.5DRT4P
Κατεβάστε: 067302.5DRT4P.pdf
06731
Κατασκευαστές: Desco
Περιγραφή: LABEL ESD/STATIC 2"X2" 500PC
Κατεβάστε: