0673.300MXE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0673.300MXE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 300MA 250VAC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 0673.300MXE.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0673.300MXE
Αριθμός εξαρτήματος 0673.300MXE Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 300MA 250VAC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 66049 pcs Φύλλο δεδομένων 0673.300MXE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Σειρά 673 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard (Axial)
Αλλα ονόματα 0673.300 Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 0.0332 Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
DC κρύο αντίσταση 1.188 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 300mA
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A
εγκρίσεις CSA, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0673.250DRT4
0673.250DRT4
Περιγραφή: FUSE GLASS 250MA 250VAC AXIAL
Σε απόθεμα: 64147 pcs
Κατεβάστε: 0673.250DRT4.pdf
RFQ
0673.250MXE
0673.250MXE
Κατεβάστε: 0673.250MXE.pdf
RFQ
0673.300MXEP
0673.300MXEP