067204.5DRT4
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
067204.5DRT4 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 4.5A 250VAC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 067204.5DRT4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 067204.5DRT4
Αριθμός εξαρτήματος 067204.5DRT4 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 4.5A 250VAC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 105167 pcs Φύλλο δεδομένων 067204.5DRT4.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Σειρά 672 Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard (Axial)
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 9.77
Fuse Τύπος Cartridge, Glass DC κρύο αντίσταση 0.017 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 4.5A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A εγκρίσεις CSA, UL