0672.250MXE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0672.250MXE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 250MA 250VAC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 0672.250MXE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0672.250MXE
Αριθμός εξαρτήματος 0672.250MXE Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 250MA 250VAC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 65236 pcs Φύλλο δεδομένων 0672.250MXE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Σειρά 672 Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard (Axial)
Αλλα ονόματα 0672.250 Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 0.0225 Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
DC κρύο αντίσταση 1.612 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 250mA
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A