066402.5HXSL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MOUNT 2.5A 250VAC RAD
Φύλλα δεδομένων: 066402.5HXSL.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 066402.5HXSL
Αριθμός εξαρτήματος 066402.5HXSL Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BOARD MOUNT 2.5A 250VAC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5442 pcs Φύλλο δεδομένων 066402.5HXSL.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Σειρά LT-5™ 664 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can, Vertical
Αλλα ονόματα 066402.5 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 32 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Fuse Τύπος Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC κρύο αντίσταση 0.03 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 100A εγκρίσεις CCC, CSA, KTL, METI, SEMKO, UL, VDE