0662.630HXSL
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MNT 630MA 250VAC RAD
Φύλλα δεδομένων: 0662.630HXSL.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0662.630HXSL
Αριθμός εξαρτήματος 0662.630HXSL Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BOARD MNT 630MA 250VAC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4984 pcs Φύλλο δεδομένων 0662.630HXSL.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Σειρά LT-5™ 662 Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can, Vertical
Αλλα ονόματα 0662.630 Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 0.15 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Fuse Τύπος Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC κρύο αντίσταση 0.096 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 630mA Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A εγκρίσεις CSA, SEMKO, UL, VDE