0498150.UXT-HD
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE AUTO 150A 32VDC AUTO LINK
Φύλλα δεδομένων: 0498150.UXT-HD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0498150.UXT-HD Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE AUTO 150A 32VDC AUTO LINK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 31785 pcs Φύλλο δεδομένων 0498150.UXT-HD.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Μέγεθος / Διαστάσεις 1.614" L x 0.472" W x 0.327" H (41.00mm x 12.00mm x 8.30mm)
Σειρά 498 Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Auto Link
Αλλα ονόματα 498150.UXT-HD Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τήξη I²t 81900 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Fuse Τύπος Automotive DC κρύο αντίσταση 0.323 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 150A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 5kA εγκρίσεις -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0498175.M
0498175.M
Περιγραφή: FUSE AUTO 175A 32VDC AUTO LINK