0498100.MX1M5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0498100.MX1M5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE AUTO 100A 32VDC AUTO LINK
Φύλλα δεδομένων: 1.0498100.MX1M5.pdf2.0498100.MX1M5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0498100.MX1M5
Αριθμός εξαρτήματος 0498100.MX1M5 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE AUTO 100A 32VDC AUTO LINK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 86824 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0498100.MX1M5.pdf2.0498100.MX1M5.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Μέγεθος / Διαστάσεις 1.614" L x 0.472" W x 0.315" H (41.00mm x 12.00mm x 8.00mm)
Σειρά MIDI® Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Auto Link
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Τήξη I²t 51300
Fuse Τύπος Automotive DC κρύο αντίσταση 0.457 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 100A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 1kA εγκρίσεις UR
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0498100.M
0498100.M
Σε απόθεμα: 66913 pcs
Κατεβάστε: 0498100.M.pdf
RFQ
0498100.MX1M5-CN
0498100.MX1M5-CN
Περιγραφή: FUSE - MIDI 32VDC 1 M5 HOLE 100A