0496100.ZXBUL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CABLEPRO 32V 100A UL RATED 152MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0496100.ZXBUL
Αριθμός εξαρτήματος 0496100.ZXBUL Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή CABLEPRO 32V 100A UL RATED 152MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5132 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά * Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0496060.ZXD-UL
0496060.ZXD-UL
Περιγραφή: CABLE PRO 60A UL RATED 279.4MM
Σε απόθεμα: 5523 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
0496100.ZXG-UL
0496100.ZXG-UL
Περιγραφή: CABLE PRO 32V 100A 823MM UL RATE
Κατεβάστε:
RFQ
04960N
04960N
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: FILE,8",HALF RD,SMOOTH,203MM,NIC
0496100.Z
0496100.Z
Περιγραφή: FUSE LINK 100A 32VDC IN LINE