048103.5VXL
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE INDICATING 3.5A 125VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: 048103.5VXL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 048103.5VXL
Αριθμός εξαρτήματος 048103.5VXL Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE INDICATING 3.5A 125VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7398 pcs Φύλλο δεδομένων 048103.5VXL.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.665" L x 0.228" W x 0.772" H (16.90mm x 5.80mm x 19.60mm) Σειρά 481
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Alarm Indicator Αλλα ονόματα 48103.5VXL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 10.5
Fuse Τύπος Indicating Fuse Χαρακτηριστικά Indicating
DC κρύο αντίσταση 0.0415 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 3.5A
Τάξη - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 300A