048102.5HXL
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE INDICATING 2.5A 125VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: 048102.5HXL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 048102.5HXL
Αριθμός εξαρτήματος 048102.5HXL Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE INDICATING 2.5A 125VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 36493 pcs Φύλλο δεδομένων 048102.5HXL.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.665" L x 0.228" W x 0.772" H (16.90mm x 5.80mm x 19.60mm) Σειρά 481
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Alarm Indicator Αλλα ονόματα 048102.5XL
H48102.5L
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 9.46
Fuse Τύπος Indicating Fuse Χαρακτηριστικά Indicating
DC κρύο αντίσταση 0.0904 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A
Τάξη - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 300A
εγκρίσεις CSA, UR εφαρμογές Telecom
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0481015.VXL
0481015.VXL
Περιγραφή: FUSE INDICATING 15A 125VAC/VDC
Σε απόθεμα: 8064 pcs
Κατεβάστε: 0481015.VXL.pdf
RFQ
048102.5V
048102.5V
Σε απόθεμα: 10650 pcs
Κατεβάστε: 048102.5V.pdf