048101.5HXL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
048101.5HXL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE INDICATING 1.5A 125VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: 048101.5HXL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 048101.5HXL
Αριθμός εξαρτήματος 048101.5HXL Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE INDICATING 1.5A 125VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 46865 pcs Φύλλο δεδομένων 048101.5HXL.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.665" L x 0.228" W x 0.772" H (16.90mm x 5.80mm x 19.60mm) Σειρά 481
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Alarm Indicator Αλλα ονόματα 048101.5XL
H48101.5L
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 2.55
Fuse Τύπος Indicating Fuse Χαρακτηριστικά Indicating
DC κρύο αντίσταση 0.385 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 1.5A
Τάξη - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 300A