04773.15MRET1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
04773.15MRET1P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERAMIC 3.15A 500VAC 400VDC
Φύλλα δεδομένων: 04773.15MRET1P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 04773.15MRET1P Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERAMIC 3.15A 500VAC 400VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 71117 pcs Φύλλο δεδομένων 04773.15MRET1P.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 400V Τάση Αξιολόγηση - AC 500V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm) Σειρά 477
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm (Axial) Αλλα ονόματα 4773.15MRET1P
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 50.109
Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic DC κρύο αντίσταση 27.7 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.15A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 100A AC, 1.5kA DC εγκρίσεις cULus, PSE, SEMKO, VDE
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Περιγραφή: PANEL MOUNT ASSY MX150 2X6 DKGY
Σε απόθεμα: 42507 pcs
Κατεβάστε: 0477256030.pdf
RFQ
047706.3MXP
047706.3MXP
Περιγραφή: FUSE CERAMIC 6.3A 500VAC 400VDC
Κατεβάστε: 047706.3MXP.pdf
RFQ
04773.15MX6P
04773.15MX6P
Περιγραφή: FUSE CERAMIC 3.15A 600VAC/400VDC
Κατεβάστε: 04773.15MX6P.pdf
Περιγραφή: MX150 PANEL ASSY15 BLD 2X6 BLK O
Κατεβάστε: 0477252010.pdf
Κατασκευαστές: Mill-Max
Περιγραφή: CONN PIN RCPT .015-.025 PRESSFIT
Περιγραφή: CONN CMC HEADER 28POS R/A
04773.15MXEP
04773.15MXEP
Κατεβάστε: 04773.15MXEP.pdf
Περιγραφή: PANEL MOUNT ASSY MX150 2X6