047303.5MRT1HF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
047303.5MRT1HF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MOUNT 3.5A 125VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: 047303.5MRT1HF.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 047303.5MRT1HF Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BOARD MOUNT 3.5A 125VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4911 pcs Φύλλο δεδομένων 047303.5MRT1HF.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.135" Dia x 0.280" L (3.43mm x 7.11mm) Σειρά PICO® II 473
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 47303.5MRT1HF
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 26.8
DC κρύο αντίσταση 0.024 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 3.5A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A