047301.5HAT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
047301.5HAT1L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MOUNT 1.5A 125VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: 047301.5HAT1L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 047301.5HAT1L
Αριθμός εξαρτήματος 047301.5HAT1L Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BOARD MOUNT 1.5A 125VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 103946 pcs Φύλλο δεδομένων 047301.5HAT1L.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.135" Dia x 0.280" L (3.43mm x 7.11mm) Σειρά PICO® II 473
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 047301.5HAT1L-ND
47301.5HAT1L
F10053TB
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 3.94
Fuse Τύπος Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC κρύο αντίσταση 0.116 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.5A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A εγκρίσεις CSA, PSE, UR