0473.375MXL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0473.375MXL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MNT 375MA 125VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0473.375MXL
Αριθμός εξαρτήματος 0473.375MXL Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BOARD MNT 375MA 125VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 93584 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.135" Dia x 0.280" L (3.43mm x 7.11mm) Σειρά PICO® II 473
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 473.375MXL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.085
Fuse Τύπος Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC κρύο αντίσταση 1.74 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 375mA Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A εγκρίσεις CSA, UR