0466.250NR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0466.250NR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MNT 250MA 125VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: 1.0466.250NR.pdf2.0466.250NR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0466.250NR
Αριθμός εξαρτήματος 0466.250NR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BOARD MNT 250MA 125VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 138231 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0466.250NR.pdf2.0466.250NR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.125" L x 0.060" W x 0.023" H (3.18mm x 1.52mm x 0.58mm) Σειρά SlimLine™ 466
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα F1452CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 90°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.001
Fuse Τύπος Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC κρύο αντίσταση 0.71 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 250mA Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A εγκρίσεις CSA, UL