04611.25ER
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
04611.25ER Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BRD MNT 1.25A 600VAC/80VDC
Φύλλα δεδομένων: 04611.25ER.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 04611.25ER
Αριθμός εξαρτήματος 04611.25ER Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BRD MNT 1.25A 600VAC/80VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 72858 pcs Φύλλο δεδομένων 04611.25ER.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 80V Τάση Αξιολόγηση - AC 600V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.398" L x 0.123" W x 0.123" H (10.10mm x 3.12mm x 3.12mm) Σειρά Telelink® 461