0459.125ER
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0459.125ER Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MNT 125MA 125VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: 0459.125ER.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0459.125ER
Αριθμός εξαρτήματος 0459.125ER Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BOARD MNT 125MA 125VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 71634 pcs Φύλλο δεδομένων 0459.125ER.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.285" L x 0.170" W x 0.120" H (7.24mm x 4.32mm x 3.05mm) Σειρά PICO® 459
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, J-Lead Αλλα ονόματα R459.125ER
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.00163
Fuse Τύπος Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC κρύο αντίσταση 1.7 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 125mA Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A AC, 300A DC εγκρίσεις CSA, UL