04511.25NR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
04511.25NR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE NANO SMF 1.25A PCB SMD
Φύλλα δεδομένων: 04511.25NR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 04511.25NR
Αριθμός εξαρτήματος 04511.25NR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE NANO SMF 1.25A PCB SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5890 pcs Φύλλο δεδομένων 04511.25NR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) Σειρά NANO²® 451
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, Square End Block
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.664
DC κρύο αντίσταση 0.078 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 1.25A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A