0451.125NR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0451.125NR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MNT 125MA 125VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: 0451.125NR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0451.125NR
Αριθμός εξαρτήματος 0451.125NR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BOARD MNT 125MA 125VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4800 pcs Φύλλο δεδομένων 0451.125NR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) Σειρά NANO²® 451
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, Square End Block Αλλα ονόματα R451.125NR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.00286
DC κρύο αντίσταση 1.7 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 125mA
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A