0437004.WRA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0437004.WRA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BRD MNT 4A 32VAC/35VDC
Φύλλα δεδομένων: 0437004.WRA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0437004.WRA
Αριθμός εξαρτήματος 0437004.WRA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BRD MNT 4A 32VAC/35VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 141165 pcs Φύλλο δεδομένων 0437004.WRA.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 35V Τάση Αξιολόγηση - AC 32V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.064" W x 0.033" H (3.20mm x 1.63mm x 0.84mm) Σειρά 437A
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα F10009TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 1.024
Fuse Τύπος Board Mount (Cartridge Style Excluded) τρέχουσα Αξιολόγηση 4A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A
εγκρίσεις CSA, cURus
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0437004.WR
0437004.WR
Περιγραφή: FUSE BRD MNT 4A 32VAC 35VDC 1206