043501.5KR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
043501.5KR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MOUNT 1.5A 32VDC 0402
Φύλλα δεδομένων: 043501.5KR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 043501.5KR
Αριθμός εξαρτήματος 043501.5KR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BOARD MOUNT 1.5A 32VDC 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 180573 pcs Φύλλο δεδομένων 043501.5KR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W x 0.013" H (0.99mm x 0.51mm x 0.33mm)
Σειρά 435 Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 90°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.056
DC κρύο αντίσταση 0.047 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 1.5A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A
εγκρίσεις CSA, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0435004.KRHF
0435004.KRHF
Περιγραφή: FUSE BOARD MOUNT 4A 32VDC 0402
Σε απόθεμα: 143819 pcs
Κατεβάστε: 0435004.KRHF.pdf
RFQ
Περιγραφή: FUSE BOARD MOUNT 2.5A 32VDC 0402
Κατεβάστε: 043502.5KRHF.pdf
RFQ
043501.5KRHF
043501.5KRHF