0435.250KRHFS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0435.250KRHFS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MNT 250MA 32VDC 0402
Φύλλα δεδομένων: 0435.250KRHFS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0435.250KRHFS
Αριθμός εξαρτήματος 0435.250KRHFS Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BOARD MNT 250MA 32VDC 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 142257 pcs Φύλλο δεδομένων 0435.250KRHFS.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W x 0.013" H (0.99mm x 0.51mm x 0.33mm)
Σειρά 435 Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
Αλλα ονόματα 0435.250KRHFS-ND
435.250KRHFS
F10781TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 90°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 0.0025 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
DC κρύο αντίσταση 0.4 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 250mA
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A
εγκρίσεις CSA, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0435.750KR
0435.750KR
Περιγραφή: FUSE BOARD MNT 750MA 32VDC 0402
Σε απόθεμα: 141866 pcs
Κατεβάστε: 0435.750KR.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Mill-Max
Περιγραφή: CONN PIN RCPT
Κατεβάστε: 0435-0-15-80-03-27-10-0.pdf
RFQ
0435.250KRHF
0435.250KRHF
Κατεβάστε: 0435.250KRHF.pdf
Περιγραφή: FUSE BOARD MNT 375MA 32VDC 0402
Κατεβάστε: 0435.375KRHF.pdf
Κατεβάστε: 0435.250KR.pdf
0435.250KRS
0435.250KRS
Κατεβάστε: 0435.250KRS.pdf
Κατασκευαστές: Mill-Max
Περιγραφή: CONN PIN RCPT
Κατεβάστε: 0435-0-15-80-03-14-10-0.pdf
Περιγραφή: FUSE BOARD MNT 500MA 32VDC 0402
Περιγραφή: CONN PIN RCPT .040-.060 SOLDER
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών