0434.750NRP
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MOUNT 750MA 32VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: 0434.750NRP.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0434.750NRP
Αριθμός εξαρτήματος 0434.750NRP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BOARD MOUNT 750MA 32VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5371 pcs Φύλλο δεδομένων 0434.750NRP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Τάση Αξιολόγηση - AC 32V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W x 0.012" H (1.60mm x 0.81mm x 0.31mm) Σειρά 434
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα 0434750NRP
F1363CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 90°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.0171
DC κρύο αντίσταση 0.114 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 750mA
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A