0326.750MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0326.750MXP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERAMIC 750MA 250VAC 125VDC
Φύλλα δεδομένων: 0326.750MXP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0326.750MXP
Αριθμός εξαρτήματος 0326.750MXP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERAMIC 750MA 250VAC 125VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 66423 pcs Φύλλο δεδομένων 0326.750MXP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Σειρά 326
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 7 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic
DC κρύο αντίσταση 0.641 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 750mA
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 100A AC, 10kA DC