0326.300VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0326.300VXP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERAMIC 300MA 250VAC 125VDC
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0326.300VXP
Αριθμός εξαρτήματος 0326.300VXP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERAMIC 300MA 250VAC 125VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12242 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Σειρά 326
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Αλλα ονόματα 326.300VXP
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.69
Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic DC κρύο αντίσταση 3.22 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 300mA Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 100A AC, 10kA DC εγκρίσεις CE, CSA, UL