0326.125HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0326.125HXP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERM 125MA 250VAC 3AB 3AG
Φύλλα δεδομένων: 0326.125HXP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0326.125HXP
Αριθμός εξαρτήματος 0326.125HXP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERM 125MA 250VAC 3AB 3AG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 39211 pcs Φύλλο δεδομένων 0326.125HXP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Σειρά 326 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Αλλα ονόματα 326.125
326.125P
F2623
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 0.1 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic
DC κρύο αντίσταση 22.45 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 125mA
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 100A