0325.250VXP
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERAMIC 250MA 250VAC 125VDC
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0325.250VXP
Αριθμός εξαρτήματος 0325.250VXP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERAMIC 250MA 250VAC 125VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11078 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm) Σειρά 325
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Αλλα ονόματα 325.250VXP
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.432
Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic DC κρύο αντίσταση 4.43 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 250mA Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 100A AC, 10kA DC εγκρίσεις CE, CSA, UL